Derin Data

Verinin bilgiye dönüşümü yolculuğundaki kurum ve kuruluşlara, bir çalışma arkadaşı yakınlığında, yönetim ve anahtar personellerin ihtiyaç duyduğu bilgilere, teknolojiyi verimli kullanarak kolaylıkla erişmeleri sağlanmaktadır.

Bilişim danışmanlığı hizmetlerimizi yerinde veya uzaktan çalışarak elde edebileceğiniz gibi outsource (dış kaynak) çözümlerimizde mümkündür.

Derin Data, 15 yıllık bilişim tecrübesi ile Eylül 2015‘den bugüne bir çok memnun müşteri ile çalışma hayatına devam etmektedir.

İş Alanları

İş Analizi
Yazılım Geliştirme
Veri Analizi
Mobil Uygulamalar

Şirket Yöneticimizden...

Herkese Merhaba,

Müşterimizin son kullanıcı olmaması ve ülkemizdeki bilişim okur yazarlığının her kesimde düşük olması sebebiyle verdiğimiz hizmetler maalesef kısıtlı bir çevreye hitap etmektedir.

Gönül isterdi ki, işletmeler sahip olduğu bilgiyi bireylerin hafızalarında tutarak duygusal kararlar vermek yerine dijital hafızayı kullanıp bilimsel yaklaşımlarla ile başarılı karar sistemleri oluştursun fakat bunun için yapbozun daha bir çok parçasının daha yerine yerleşiyor olması gerekiyor.

Tabii ki, bahsettiğim kaygıların farkında olup kendi işletmesini ileriye taşımak isteyen yöneticilerin bilişim yatırımlarındaki tecrübe paylaşımları da bu gelişimi hızlandıracaktır.

Derin Data, işletmelerin gelişmesinin bireylere ve ülkemize olumlu katkılar sağlayacağının farkında olarak vizyonunu ve misyonunu bu doğrultuda belirlemiştir. Bu yolda başarılı adımlar ile başarılı bir geleceğe ulaşmanızda yardımcı olmaya gönüllüyüz.

Saygılarımla,

Bülent Çağrıl

Bilişim Danışmanı / İş Analisti / Veri Analisti
0
Specialists
0
Happy Clients
0
Successful Cases

WHY CHOOSE US

Diversity

Because diversity lorem ipsum dolor odio augue placerat est, nec semper nisl porta ullam rutrum glavrida unicus amet vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur lorem.

Respect

Respect is morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas ulla maximus elementum, odio augue.

Transparency

Transparency is maecenas sit vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur – amet tincidunt elit lorem ipsum urabitur quis rhoncus.

Integrity

Because acting with integrity ipsum porta maximus, odio augue ullam rutrum velit sit tincidunt elit.

OUR COMPANY IN PHOTOS

MÜŞTERİLERİMİZ