Derin Data

Verinin bilgiye dönüşümü yolculuğundaki kurum ve kuruluşlara, bir çalışma arkadaşı yakınlığında, yönetim ve anahtar personellerin ihtiyaç duyduğu bilgilere, teknolojiyi verimli kullanarak kolaylıkla erişmeleri sağlanmaktadır.

Bilişim danışmanlığı hizmetlerimizi yerinde veya uzaktan çalışarak elde edebileceğiniz gibi outsource (dış kaynak) çözümlerimizde mümkündür.

Derin Data, 15 yıllık bilişim tecrübesi ile Eylül 2015‘den bugüne bir çok memnun müşteri ile çalışma hayatına devam etmektedir.

Resmi Bilgiler

Derin Data Fatura Başlığı

Şirket Yöneticimizden...

Herkese Merhaba,

Müşterimizin son kullanıcı olmaması ve ülkemizdeki bilişim okur yazarlığının her kesimde düşük olması sebebiyle verdiğimiz hizmetler maalesef kısıtlı bir çevreye hitap etmektedir.

Gönül isterdi ki, işletmeler sahip olduğu bilgiyi bireylerin hafızalarında tutarak duygusal kararlar vermek yerine dijital hafızayı kullanıp bilimsel yaklaşımlarla ile başarılı karar sistemleri oluştursun fakat bunun için yapbozun daha bir çok parçasının daha yerine yerleşiyor olması gerekiyor.

Tabii ki, bahsettiğim kaygıların farkında olup kendi işletmesini ileriye taşımak isteyen yöneticilerin bilişim yatırımlarındaki tecrübe paylaşımları da bu gelişimi hızlandıracaktır.

Derin Data, işletmelerin gelişmesinin bireylere ve ülkemize olumlu katkılar sağlayacağının farkında olarak vizyonunu ve misyonunu bu doğrultuda belirlemiştir. Bu yolda başarılı adımlar ile başarılı bir geleceğe ulaşmanızda yardımcı olmaya gönüllüyüz.

Saygılarımla,

Bülent Çağrıl

Bilişim Danışmanı / İş Analisti / Veri Analisti

MÜŞTERİLERİMİZ